~~Rapers~~

Opis forum


#1 2009-01-02 00:38:13

$ Shakur $

Administrator

Skąd: PolSka
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 5
Punktów :   

XXXXX 2 pac XXXXX

Witaj! Utworzenie tej strony było bardzo ważnym wydarzeniem w moim życiu - oto mogę wreszcie wyrazić w pełni mój szacunek do tego człowieka i oddać należny mu hołd. Zdaję sobie sprawę, że witryn poświęconych Tupakowi jest w internecie mnóstwo, jednak ja dołożyłem wszelkich starań, aby moją uczynić na swój sposób wyjątkową i choć trochę inną od pozostałych. Chciałbym, jeśli masz trochę czasu i ochoty, abyś spróbował Poznać Tupaca. Taki jest właśnie mój cel - sprawić, żeby prawda wygrała rywalizację z krzywdzącymi stereotypami, upraszczającymi i spłycającymi sądami oraz opiniami, które dla swoich potrzeb stworzyły lub podchwyciły media, potem rozpowszechnając i ekspolatując je bezkrytycznie. Przeczytaj, pooglądaj, posłuchaj, przemyśl, wyciagnij wnioski - wtedy znajdziesz sie bliżej prawdy. A zapewniam, że warto - całe życie, z towarzyszącymi mu cieniam i blaskami, porażkami i sukcesami, miłością i nienawiścia, łagodnościa i brutalnością, prawdą i fałszem skupia się właśnie w tej postaci. Ukształtowany przez otaczający świat, wspomagany przez wrodzoną wrażliwość i spostrzegawczość Tupac stał się symbolem dla milionów. Dlaczego? Przekonaj się sam.





http://img84.imageshack.us/img84/5737/2paceg7.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/2paceg7.jpg/1/w498.png

Offline

 

#2 2009-01-02 01:00:56

!.West Coast.!

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: XXXXX 2 pac XXXXX

Legends Never Die
     !!!.2pac.!!!

Offline

 

#3 2009-01-02 10:01:32

^^West Side^^

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: XXXXX 2 pac XXXXX

Tupac 4 ever!!!

Offline

 

#4 2009-01-02 11:38:35

iloverap

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: XXXXX 2 pac XXXXX

2Pac to największa i najwybitniejsza postać Rapu na świecie,człowiek który miał swoje zdanie mówił wprost bez ogródek to co chciał wyrazić nie zależnie od czasu miejsca i osoby z którą rozmawiał chwała mu za to był i niech właśnie taki pozostanie w naszej pamięci.PEACE <---2pac---> !!!! the answer "i am what i am"





Imię i nazwisko     Tupac Amaru Shakur
Pseudonim     2Pac, Makaveli
Data i miejsce urodzenia     16 czerwca 1971
Nowy Jork
Pochodzenie     Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone
(Los Angeles)
Data i miejsce śmierci     13 września 1996
Las Vegas
Gatunek     rap, gangsta rap, westcoast rap
Zawód     raper, aktor, producent muzyczny, scenarzysta
Aktywność     1991-1996
Wytwórnia płytowa     Digital Underground, Interscope Records, Death Row Records
Powiązania     Dr. Dre, Snoop Dogg, Digital Underground, Shock G, Yaki

Ostatnio edytowany przez iloverap (2009-01-03 12:22:46)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar2009.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.bleach-evolution.pun.pl www.bhp.pun.pl www.republikaomikron.pun.pl